Kargo Seçenekleri

1 Günde Teslimat Hakkında Detaylar

Neokurumsal.com.tr'den satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi 1 iş günüdür. Gün içerisinde 16:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler, 1 gün sonra işleme alınır. İstanbul içi gönderilerin teslimatları Neotedarik.com araçları ile gerçekleştirilir. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir. İstanbul dışı gönderiler ise anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla gerçekleştirilir.

Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul’a uzaklığına göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir. Ödeme seçeneği, havale/EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Neo Kurumsal Hizmetler Paz.San.Tic.LTD.ŞTİ hesaplarına ulaşması ve siparişlerin onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.

Resmi tatil ve hafta sonu günleri “1 günde teslimat” kapsamı dışındadır.

 

Kargo Teslimat Ücretleri

İstanbul İçi  150 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul içi 150 TL altındaki siparişlerinizin kargo bedeli Alıcıya Aittir.

Fotokopi kağıdı, klasörler, mobilya ürünleri ve sıvı temizlik ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir.Oluşabilecek ek kargo bedeliyle ilgili durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmektedir.

İstanbul Dışıİstanbul dışı Kargo Alıcıya Aittir.

İstanbul'a bağlı olup, merkez dışında kalan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy ilçeleridir.

Fotokopi kağıdı, klasörler, mobilya ürünleri ve sıvı temizlik ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeliyle ilgili durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmektedir.

Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen info@neokurumsal.com.tr adresinden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.