Saç Şampuanları, Saç Şampuan Fiyatları,

Güzel ve Bakımlı Olmayı Herkes İster. Bunun İçin Saçınızı Yıpratacak ve Zarar Verecek Ürünlerden Kaçınılmalıdır. Saç Şampuanı Ortaçağlarda Evlerde Üretilen Şampuanlardır. %80 oranında sudan oluşan şampuanlarda, saçları kirden arındırmak ve temizlemek için köpürtücü ajanlar , saçların parlaklıklarını sağlayan bitkisel ve sentetik yağlar, saç nemini korumak ve arttırmak için vitaminler, mineraller, hoş koku sağlaması için parfüm kullanılmaktadır. Şampuanların raf ömürlerini arttırmak için koruyucu kullanılması gerekmektedir.  Şampuanlar günümüzde modern fabrikalarda üretilmektedir. Yasal bakımdan Sağlık Bakanlığı’nın GMP koşullarına göre kozmetikte kullanımına izin verilen hammaddelerle üretilmektedir. Ürünler piyasaya çıkmadan önce kalite kontrol testlerinden geçmektedirler. Buna rağmen şampuanlar arasında farklılıklar olabilir. Bazı şirketler basit şampuanlar yaparken Maratem gibi markalar etkinlik ve güvenirlik testlerinden geçmiş bitkisel içerikleri zengin formüller tasarlamaktadır. Şampuanın Benzersiz Protein Bazlı Formülü Saçlarınıza Nüfuz Ederek, Kaybettikleri Yapıtaşlarını Kazanmalarına Yardımcı Olur. ve Saçlarınızı Güçlendirir Sık Kullanıma Uygundur

Şampuan, Sens Saç Şampuanı, Selin Saç Şampuanı, Maratem Saç Şampuanı

Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Saç Şampuanı Çeşitleri

Saçlarla İlgili En Büyük Sorunlardan Birisi Saç Dökülmesidir. Dökülmeler Birçok Nedenden Dolayı Dökülebilmektedir. Saç Dökülmeleri Aynı Zamanda Kırılmaya Bağlıdır. 

Hem Kadınlarda Hemde Erkeklerde Yaşanan Ortak Sorunlardan Birisi de Kepektir. Saç Derinizin Kuruması Sonucunda , Kendini Yenilemek İsteyen Saç Deriniz Küçük Pütürler Halinde Dökülür.

Kremli Saç Şampuanı

Saçınızı ve Vücudunuzu Kurutmadan Temizler. Düzenli Kullanımda Saçınızı ve Vücudunuzu Nemlendirir, Saçınızın Kolay Taranıp Şekil Almasını Sağlar. Saç Şampuanı Saçınıza Dolgun ve Canlı Bir Görünüm Kazandırır. Düzenli Kullanımda Saçı Canlandırır. Saçınızı Özenle Temizler, Parlaklık ve Hacim Kazandırır. Nemlendirir, Kolay Taranıp Şekil Almasını Sağlar.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.