Yağ Sökücü Sprey

Yağ sökücü ürünlerin çok çeşitli olması, uygulama yapılacak yerde doğru ürünü kullanmak çok önemlidir. Örneğin zeminden yağ sökmeye yarayan bir ürünü paslanmaz yüzeydeki yağ sökme işleminde kullanmak ciddi sorunlara yol açabilir. Yapısı itibari ile soğuk zeminler için üretilmiş bir ürün paslanmaz yüzeylerde ekipmaların zarar görmesine sebep olur. O yüzden temizliği yapılacak satıha uygun bir yağ sökücü tercihi yapılması gerekir. Ayrıca bazı satıhlarda kullanılacak yağ sökücünün sıcak ortamda performansının artacağını bilmek gerekir. Örneğin fırınlarda yanmış ve karbonize olmuş yağlarda uygulanacak ürünlerde fırının daha öncesinde ısıtılması temizliğin kalitesini yükseltecek, doğacak iş gücünü düşürecektir. Yağ sökücü üzerinde yer alan kullanım talimatlarına uymalıyız. Kullanım esnasında elleri ve cildi korumak için mutlaka tedbir almalıyız. Bu sebeple eldiven kullanımı ve maske kullanımı gereklidir. Ürünün sıkılmasıyla oluşan duman tehlikeli olacağında kesinlikle solunmamalıdır. Bu temizlik esnasında oluşabilecek her türlü yan etkiye karşı mutlaka sağlık birimlerine baş vurmak gerekir.

Yağ Sökücü Mutfak, Yağ Sökücü Köpük, Yağ Kir Çözücü, Yağ Çözücü, Yağ Temizleme

Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

YAĞ SÖKÜCÜLER

Özellikle Mutfaklardaki Zeminler, Davlumbazlar, Duvarlar Üzerinde Yoğunlaşan Yağ Tabakasının ve Yoğun Kirin Temizlenmesinde Etklidir. Konsantre Olduğundan Ekonomiktir. Dik ve Yüksek Yüzeylere, Köpük Makinesi veya Manuel Olarak Kullanılır. Kirli Zeminlerde Makine veya Manuel Olarak Fırça ile Uygulanabilir. Alüminyum Yüzylerde Kullanılmaz. Mutfak Ekipmanlarına Direkt Püskürtülerek Uygulanabilir.

Yağ Sökücü Nedir?

Yağ sökücü ürünler çeşitli satıhlarda meydana gelen yağlanmaları ortandan kaldırmak üzere üretilmiş ürünlerdir. Yağ sökücülerin uygulanacağı satıh itibari ile bir çok çeşidi mevcuttur. Yağ söküler konsantre veya direk kullanıma uygun iki farklı çeşidi mevcuttur. Ayrıca mutfaklarda, zeminlerde, kişisel hijyende, geri dönüşüm ürünlerde, makinalarda, elektrik aksamılarında kullanılmaya yönelik farklı proseslerde üretilmiş geniş bir yelpazeye sahiptir. Genel itibari ile bulunduğu satıha yapışmış ve çıkarılması güç bir hal almış yağlanma yapısını bozarak kolayca temizlenmesini sağlayan ürünlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.