Köpük Sabun

Stok Temini İste
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Antibakteriyel Köpük Sabun Nedir? 

Antibakteriyel Köpük sabun, yoğun köpüğü ve içeriğindeki yüzey aktifler sayesinde elleri yıpratmadan temizlerken içeriğindeki geri yağlandırıcı, nemlendirici ve kremler sayesinde ellerin kurumasına da engel olur.ş Triclosan ihtiva ettiğinden ellerinizde mükemmel temizliğin yanı sıra hijyen sağlar. normal sıvı sabuna göre beş kat daha ekonomiktir.

İçerdiği Nemlendiriciler sayesinde cilt koruyucu özelliği olan hijyenik el yıkama köpüğüdür. otel, hastane, restoran, okul, sağlık laboratuarları ve şirketlerde tuvalet ve lavabolarda el yıkamada kullanılır. Cilt pH'ına uygundur. Kullanımı kolay ve ekonomiktir. Parfümü ile kalıcı hoş bir koku bırakır. içerdiği triklosan bakterilere karşı etkilidir. Alkol içermez. Köpük yapıcı Dispenserlerle kullanılır.

Ellerin Bakımı ve Temizliği

Eller Vücutta En Çok Kirlenen ve Mikroorganizmalarla En Çok Temas Eden Organlardır. Hastalık Yapan Mikroorganizmalar Kişiden Kişiye En Çok Eller Yolu ile Bulaşmaktadır. Bu Nedenle Ellerin Temziliğine Çok Fazla Özen Gösterilmeli ve Eller Mümkün Olduğunca Çok Yıkanmalıdır. Örneğin; Yemeklerden Önce ve Sonra, Pis Olduğu Düşünülen Nesnelere Dokunduktan Sonra, Tuvaletten Sonra, Uykudan Önce, Uykudan Uyanınca ve Dışarıdan Eve Gelindiğinde Bol Sabun ve Bol Su ile Yıkanmalı, İyice Durulanmalıdır. ve Mutlaka Kurulanmalıdır. Hijyenik El Yıkamanın Amacı Eller Üzerinde Bulunan Geçici Bakterilerin Tamamını, Kalıcı Bakterilerin ise Bir Kısmını Ellerden Uzaklaştırmaktır.

En İyi El Yıkama İşlemi; Bol Sabun ve Bol Su İle Bilekleri de İçine Alacak Şekilde, Avuç içi, Parmak Araları, Parmak Uçları ve Özellikle Tırnak Diplerini Temizleyecek Biçimde Olmalıdır. Yıkandıktan Sonra Nemli Kalmaması (Mantar Gibi Mikroorganizmaların Üremesini Engellemek İçin) Çok Önemlidir. Eller Kağıt Havlu yada Normal Bir Havlu ile Parmak Araları, Avuç İçi ve Bilekleri de Kurulayacak Şekilde Silinmelidir. Normal Bir El Yıkama Süresi Sabunu Altıktan Sonra 10 Saniyelik Bir Köpürtme İşlemini İçerir. 10 Saniye Boyunca Sabun Elde Kalmalı ve Eller Bolca Köpürtülmelidir. Daha Sonra Yukarıda da Bahsedildiği Gibi, El Bilekler, Avuç İçleri, Parmak Araları ve Tırnak Dipleri İyice Temizlenerek Eller Bol Su ile Durulanmalı ve Ellerde Kesinlikle Köpük Kalmamalıdır. Sizde Hemen Köpük Sabun Ürünlerini İnceleyebilir, Satın Alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.