Sıvı El Sabunu

Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Antibakteriyel Sıvı Sabun

Sıvı El Sabunları, Çoğunlukla Bitkisel Yağlar ve Potasyum Hidroksit Gibi Kimyasallar ile Beraber Formüle Edilmiştir. Sıvı El Sabunu Kalıp Sabundan Daha Ekonomiktir. Sıvı El Sabunları Her Basımda 5 GR Kullanır. Kalıp Sabunlara Göre Daha Hijyendir. Durulanma Konusunda Daha Az Miktarda Su Harcanır. Sıvı Sabunlar Litrede 5000 Basım Kapasitesine Sahiptir Sıvı Sabun Dispenserleri ile Uyumludur. Sıvı El Sabunlarında Çok Ekonomik Olan Sıvı El Sabunlarından Uzak Durmalıyız. Genellikle Sıvı El Sabunlarını Seçerken Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Belgesine Sahip Olmasına Özen Gösterilmelidir. Hem Sağlık, Hem Hijyen Açısından Dikkat Edilmelidir. 

Bakteriler Tek Hücreli Mikroskobik Canlılardır ve Çabuk Yayılabilirler. Hastalık Yapan Bakteriler Kirli Ellerle Etrafa Bulaşabilirler. Hem Kendi Sağlığınız Hem Çevrenizin Sağlığı Açısından Büyük Önem Taşımaktadır. Ellerinizi Su ve Antibakeriyel Sabun ile Yıkamanız Gerekmektedir.

Çoklu Çalışan Ortamlarda Bulunuyor ve Mikroplardan Çekiniyorsanız Zararlı Bakterilerin Hemen Hepsini Saniyeler İçerisinde Yok edebilir.  Bu Sayede Birçok Hastalığı Yok Edebilirsiniz. Antibakteriyel Bakteri Karşıtı Demektir. 

Kişisel Hijyen

Kişinin Kendi Sağlığını Koruması İçin Devam Ettirmesi Gereken Öz Bakım Uygulamalarının Tamamıdır. Hijyen Zincirinin En Önemli ve Çoğu Zaman En Zayıf Halkasıdır. Diğer Alanlarda Ne Kadar Mükkemmel Olunursa Olunsun Kişisel Hijyen Konusunda Yaşanacak Zaaflar Her şeyi Bozacağı İçin, Hijyenin Temelini Kişisel Hijyen Oluşturur. Çünkü Hastalık Yapan Birçok Bakteri ve Mikroorganizma Temizliğe Dikkat Etmeyen Kişilerin Vücuduna Kolayca Yerleşmekte ve Bu Yolla Birçok Kişiye Bulaşabilmektedir. Sağlığın Korunması İçin Düzenli Bir Şekilde Temizlik Alışkanlığı Edinmek Gerekmektedir. Hemen Sıvı Sabun ve Kişisel Ürünleri İnceleyebilir, Size Uygun Ürünleri Satın Alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.