Diğer Kimyasallar, Mutfak Temizleyici, Fayans Temizleyici,

Mutfak, tuvalet, banyo karolarını, fayansları, seramik yüzeyleri ve diğer tüm sert yüzeyleri çizmeden temizler. içeriğindeki minerallerle sabitleşmiş kirleri ve lekeleri içeriğindeki yüzey aktif maddelerin etkisiyle tamamen yok eder. kötü kokuların yerine hoş temizlik kokusu bırakır.  çizilebilir tüm sert yüzeyleri temizler ve parlatır. her türlü yağı, inatçı lekeleri, sabitleşmiş kaba kirleri çizdmeden ve yüzeylere zarar vermeden temizleme gücüne sahip bir üründür. mutfak ve banyolarda her türlü yüzeyde çizmeden temizlik ve parlaklık etkisi yaratır. kötü kokuyu abzorbe ederek ortama hoş bir koku bırakır.

Seramik Yüzey Temizleme, Kir Sökücü, Leke Sökücü, Leke Çıkartıcı

Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Epoksi Zemin Temizleme Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Yüksek aktif maddeye sahip özel kir ve yağ çözücüler içeren köpüğü ayarlı otomatlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş özel bir üründür. yeni formülü ile fabrika, hastane, yatakhane ortak yaşam alanları endüstriyel alanlar otel gibi mekanların sert zeminlerinde oluşan ağır kir yağ is ve mutfak zeminlerindeki organik yağların temizliğinde mükemmel sonuç verir

Antistatik Etkili Çamaşır Yumuşatıcı Nedir ?

Çamaşırları Yumuşatır ve hoş koku verir. otel hastane restoran fabrika çamaşırhanelerinde yıkanan özellikle havlu bornoz peçete masa örtüsü perde yünlü gibi nazik tekstillerde kullanılır ütülemeyi kolaylaştırır yıkama sırasında çamaşırlarda oluşan statik elektriklenmeyi önler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.