Cam Temizleme Ürünleri

Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

Camcı Kovası

Camcı kovası endüstriyel cam temizliği yapılırken kullanılan çok pratik bir üründür. Özellikle yüksekte çalışan personel için vazgeçilmez bir üründür. Cam temizliği için gerekli olan suyu, CAM PELUŞU VE CAM PELUŞ APARATI, CAMÇEK, CAM JILETİ ve CAM KAZIMA APARATINI içerisinde bulunan yuvala sayesinde rahatça taşınabilir imkanı sunmaktadır.

Cam Peluşu

Cam temizliğinde genellikle suyun içerisine katılarak köpürtülen karışımı kullanarak cam temizliğini yapan üründür. Yumuşak ve tüylü yapısı sayesinde cam üzerinde bulunan tüm kir ve kalıntıları çıkartarak temizler. Kirlenmesi üzerine ürün defalarca çamaşır makinasında yıkanabilir. 35 cm. ve 45 cm. lik iki boy seçeneği ile ufak ve büyük camlarda üstün performans sergiler.

Cam Peluş Aparatı

Cam pelüş aparatı cam peluşunun takıldığı genellikle platikten imal edilmiş bir aparattır. 35 cm. ve 45 cm. lik 2 boyu vardır. Tutma haznesinin içerinde uzun sopa takılacak ve yüksek yerleri silmeye yarayacak bo bir hazne bulunmaktadır.

Camçek:

Cam çek ürün olarak hayatımızın tamamına mal olmuş bir üründür. Plastik olarak üretilen camçek 20 – 30 cm. boylarında genellikle amatör kullanımlar için üretilmiştir. Arabada, evde genel kullanım alanlarında kullanılır. Endüstriyel temizlik için üretilmiş olan profesyonel camçekler ise 25 – 35 ve 45 cm.boylarımda metalden imal edilmiştir. Elcek adı verilen tutma yerleri bazı modellerde lastik / kauçuk kaplama, bazı modellerde ise tamamen plastikden üretilir. Camçek aparatının asıl önemli kısmı ise asıl işi gören lastik kısmıdır. Lastiğin silinecek camda iz ve su kalıntısı bırakmaması gerekir. O sebeple kaliteli lastik bu aparatta olamazsa olmazdır.

Cam Kazıma Jileti 

Cam kazıma jileti adından da anlaşılacağı üzere cam temizliğinin öncesinde stıhta bulunan kaba kirlerin çıkartılmasında kullanılan bir üründür. Paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Jilet 10 cm. boyunda 2,2 cm. enindedir. Çift taraflı bileylidir. Yani bir taraf körlenince diğer taraf kullanılır. Standart bir üründür. Bu ürün için üretilmiş tüm aparatlara kolayca takılır. Cam jiletleri üretim şekli farklılığı ile 2 çeşittir. Biri normal çelik ve koruyucu yağ uygulanmış olanlar, diğerleri ise herhangi bir koruyucu yağa ihtiyaç duymayan üzerinde kaplaması olanlardır. Cam kazıma jiletlerinin tamamı ithal iken 2019 yılı itibari ile NEOFN markası ile Neo Kurumsal Hizmetler Türkiye’de ilk kez cam kazıma jileti üretmeye başlamıştır.

Cam kazıma jiletinin kullanıldığı alettir. Bir çok farklı modeli vardır. Paslanmaz çelikten plastiğe kadar bir çok seçenek sunar. İşlevselliği ve kalitesiyle bir çok farklı modeli mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.