Bulaşık Deterjanı

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Otel, hastane, restoran gibi yerlerde ve her türlü işletmedeki sanayi tipi bulaşık makinelerinde kullanılır. endüstriyel tip bulaşık makinelerine takılan dozaj pompaları ile kullanılır. yumuşak ve orta sertlikteki sularda mükemmel sonuç verir. durulama katkı maddesi ile birlikte kullanılır. uygun dozaj ayarı ile kireç birikimini önler. Alüminyum için uygun değildir. dozaj üniteleri ile kullanılır. özel formülü sayesinde sert suların bulaşık makinelerinin oluşturduğu hızlı kireçlenmeyi engeller. özel formülü sayesinde yağ, nişasta ve protein gibi lekeleri kolay ve hızlı temizler hijyen sağlar.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Otel, hastane restoran ve her türlü işletmelerdeki sanayi tipi bulaşık yıkama makinelerinde dozaj pompaları ile kullanılır. bulaşıklarda kireç lekesinin oluşmasını önler, lekesiz parlak ve kuru çıkmalarını sağlar. endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı ile birlikte kullanılır. makinede kireç oluşumunu engeller yumuşak ve orta sertlikteki sularda etkilidir.  sert sularda kullanıma uygun konsantre sıvı durulama maddesidir. bulaşıkların yüzeyinde iz bırakmaz çabuk ve lekesiz kurumasıın sağlar. dozaj üniteleri ile kullanılabilir.

Bulaşık Makinesi Kireç Çözücüsü

otel, hastane, restoran ve her türlü işletmelerdeki sanayi tipi bulaşık makinelerinde, rezistanslarda benmarilerde çay ve kahve makinelerinde oluşan kireç birikimlerini çözmek için kullanılır. ile yapılan yıkamayla temizlenen makineler verimli çalışır. enerji tasarrufu sağlar. bakır ve alüminyum için uygun değildir. dozaj pompasının makine ile bağlantısı kesilir.  her türlü kireç birikimini süratle temizler.  özellikle endüstriyel bulaşık, çay makinelerindeki rezistanslarda boru hatlarında, sprey uçlarında oluşan tıkanıkları ortadan kaldırarak yıkama kalitesini arttırır. ve enerji kaybını önler bakım masrafını azaltır. paslanmaz yüzeylerde korozif etkisi yoktur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.