Dezenfektanlar

Hastane yüzelyeri, alet ve ekipmanları, gıda sektörünün üretim, satış stok departmanları ayrıca okul gibi hijyen gerektiren banyo tuvalet ve cilalı yüzeylerin temizliğinde kullanılır. gıda ile temas halindeki bütün yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. sağlık sektöründe genel amaçlı kullanılır. temizlik ile beraber hijyen sağlar. yüzey aktif maddeleri ile quarterner amonyum bileşiğinin özel bir karışımıdır. mutfaklarda tek kademede temizlik ve dezenfeksiyon sağlar. Mutfak ve yemekhanelerde gıda sektörünün üretim satış ve stok departmanlarında kullanılır. hastane okul gibi hiyen gerektiren yerlerde banyo tuvalet duş temizliği ve dezenfeksiyonu için uygundur. konsantredir. etki sahası geniş kullanımı güvenlidir. kokusuzdur.

Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Stok Temini İste
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Hijyenik Meyve Sebze Temizleyici

Çiğ sebze ve meyvelerin dezenfeksiyonu için kullanılır. aktif klor içerdiği için sebze ve meyve dezenfeksiyonunun yanı sıra kesme, doğrama ve servis ekipmanlarının dezenfeksiyonu içinde kullanılır. gıda endüstrisinde sebze  ve meyvelerin proses öncesi dezenfeksiyonunda kullanılan klor bazlı dezenfektandır. özel aktivasyon sistemi sayesinde minimum aktif klor konsantrasyonu ile maksimum dezenfeksiyon sağlar. gıda maddelerinde renk, koku ve tad değişikliğine yol açmaz.

Alkol Bazlı El Dezenfektanı, El Dezenfektanı, Dezenfektan Sprey, El Antiseptiği, Dezenfekte Suyu, Dezenfektan Fiyatları, Dezenfektan Alkol, Yüzey Dezenfektanı, Paspas Dezenfektanı

Alkol Bazlı Hijyenik Yüzey Temizleyici

Gıda işletmelerinde, otellerde, hastanelerde, cadde ve sokaklarda hijyen malzemesi olarak kullanılır. Mikrop artışını minimum seviyede tutan mikroorganizmaların yeniden bulaşmasını önleyici koruyucu çzelliği olan alkol bazlı temizleyicidir. gıda maddelerinin işlem gördüğü direkt temas ettiği yüzeylerin temizliğinde kullanılır. uçucu özelliği sayesinde gıdalarda koku bırakmaz. tadını bozmaz.

Alkol Bazlı Hijyenik Alet Ekipman ve Yüzey Durulama

Mutfak ekipmanlarında ve yüzeylerinde hızlı ve etkin dezenfeksiyon sağlar. gıda ile temas eden yüzeylerde kullanılabilir. durulama gerektirmez. mutfaklarda ara dezenfeksiyon olarak kullanılır.

Alkol Bazlı El Dezenfektanı

Hijyen gerektiren işlerde ( mutfak, hastane vb,) çalışanlar için alkol içeren ovalama tipi üründür. parfümsüz ve boyasızdır. bakterilerin yerleşmesini engeller. içerdiği gliserin sayesinde cildi kurutmaz ve yumuşak tutar.

Antibakteriyel ve Koruma Faktörlü Sıvı El Sabunu

Gıda üretim yerleri, mutfak, hasta odaları vb yerlerde çalışanlar için hazırlanmış parfümsüz ve renksiz el yıkama maddesidir. cilt pH'ına uygun olması nedeniyle ellere zarar vermez. içerdiği yüksek orandaki triclosan sayesinde bakteri oluşumunu önler ve uzun süreli koruma sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.